Польська Громада відкриває новий проєкт – Агенція національної пам’яті

Пошук польського коріння і національна пам'ять - Польська Громада Дніпра

Агенція Національної Пам’яті – Польська Громада Дніпра

Фахівці з пошуку генеалогічних даних проводять кваліфікований архівний пошук щодо встановлення родинних зв’язків і польського походження, а також доказів належності до Польського народу.

Після здійснення пошуку всі документи проходять експертизу, яка дозволяє подавати їх до Консула під час складання іспиту на отримання Карти Поляка.

Підготовка документів для отримання Карти Поляка

Згідно з документами проведення депортацій, виборів до Сейму, служби в Польській армії та іншим, що підтверджують народження в Польщі й громадянство Польщі, проводиться додатковий пошук і коригування даних, що підтверджує Польське походження і Польську національність.

Ця інформація корисна для осіб, що реально мають Польське походження, проте не можуть це довести, а також – для осіб, у яких підтверджена ступінь споріднення далі ніж, визначена Законом «Про Карту Поляка», або наявні документи підтверджують, наприклад, тільки громадянство Польщі  або факт народження на території Польщі.

Допомога в отриманні  Карти Поляка

При наявності далекого польського коріння і фактів, що вказують на це опосередковано, ми допоможемо оформити пакет відповідних документів для модливості отримання Карти Поляка всім, хто почуває себе Поляком по крові.