При Дніпропетровському обласному Союзі поляків створена приймальна комісія групи державних університетів Республіки Польща, яка дає можливість випускникам шкіл та технікумів отримати підготовку, необхідну для навчання в Державних Вищих навчальних закладах Польщі, а також подати заявку на вступ за пільговими умовами.

Для вибору випускникам шкіл та технікумів представлений широкий вибір спеціальностей у вищих навчальних закладах (близько 1000-чі) в більшості воєводств Польщі.

За погодженням із ректорами частини ВНЗ студентам за квотою проводиться спеціальна цінова оптимізація оплати на навчання в Польщі та інші переваги.

З нами навчання в кращих Державних Університетах Польщі стало реальністю для кожного, хто хоче отримати гідну Європейську освіту і стати висококваліфікованим фахівцем.

Навчання в Польщі проходить відповідно до кращих європейських традицій.  Програма з підготовки абітурієнтів до здобуття вищої освіти в Польщі, а також заняття з вивчення польської мови, традицій і спеціальної термінології проводяться як викладачами польської громади, так і викладачами з Польщі на базі школи Польської мови та культури ім. Анни Крижановської (www.sjpk.info ).

Увага: Під час вступу до ВНЗ Польщі результати ЗНО не враховуються.  За сприяння польської діаспори студенти мають можливість проживати в гуртожитках університетів.  З повним обсягом послуг Ви можете ознайомитися на сайті спільного проєкту з Polska Consulting.

Відео: Вища освіта в Польщі

Плюси навчання в Польщі:

 • Україна межує із Польщею, а Польща входить до Євросоюзу, тобто за європейською освітою далеко їхати не доведеться, пару годин потягом і Ви – в Євросоюзі. Навчання в Польщі тепер це дійсно просто.
 • Польська мова дуже схожа на українську, тому для українських студентів вивчити її зовсім нескладно, а розуміємо ми її інтуїтивно вже зараз, тому навчання в Польщі стає реальністю для всіх українців.
 • Навчання в Університетах Польщі та проживання для українців обходиться набагато дешевше, ніж в інших країнах Західної Європи, а іноді навіть дешевше, ніж в деяких українських ВНЗ. Громадяни України можуть здобути гідну європейську освіту.
 • Ціна за рік навчання у ВНЗ Польщі, як ми вже говорили, співмірна з оплатою навчання у вищих навчальних закладах України та CНД, і становить близько 690 -3000 євро.
 • Дипломи, отримані в польських вишах, автоматично визнаються в усіх країнах Європи без необхідності підтвердження, так само вони визнаються Україною. Освіта в Польщі відповідає Міжнародним нормам класифікації освіти (ISCED).
 • Університети Польщі завжди відрізнялися високим рівнем викладання, технічного оснащення й супроводу навчального та наукового процесів.
 • У Польщі діє система ECTS (European Credit Transfer System), що дає можливість продовження навчання не лише в Польщі, але й в інших країнах Євросоюзу.
 • Студентська знижка 50% на проїзні квитки на території Польщі на залізничний та автобусний транспорт.

Навчання, вища освіта в Польщі

Додаткові перспективи навчання в Польщі:

 • Навчання дає можливість працевлаштування не лише в Польщі, а й в країнах Євросоюзу;
 • Можливість під час навчання подорожувати Польщею та іншими країнами ЄС;
 • Освіта в Польщі – це цікаві знайомства та нові друзі за кордоном;
 • Здобуваючи вищу освіту в Польщі, Ви можете взяти участь в програмі обміну студентами Erasmus, повчитися ще в одному з університетів Франції, Німеччини, Італії, Швеції та ін. протягом 1 або 2-х семестрів.

Завдяки нашій програмі «Наука двох народів» вже кілька сотень українців отримують вищу освіту в Польщі.  На відміну від інших програм зазначеного напрямку, Дніпропетровський обласний Союз Поляків є приймальною комісією низки державних ВНЗ Польщі, і тільки ми пропонуємо професійну мовну підготовку для абітурієнтів, завдяки чому адаптаційний час та процес здобуття вищої освіти пройдуть без проблем. Ви маєте заздалегідь подумати про своє навчання або про навчання своїх дітей.  Отримання гідної вищої освіти – правильна інвестиція в майбутнє, а знайти більш доступного і гідного навчання, ніж у Польщі, практично неможливо.

Навчання в Польщі для українців

За детальною інформацією звертайтесь:

м Дніпро

просп.  Дмитра Яворницького, 20

вул.  Короленка, 33

+ 38-095-732-65-85,

+ 38-093-545-32-75,

+ 38-068-560-61-75