Хочете безкоштовно отримати престижну європейську освіту?  Думаєте, що це неможливо?

Польща – найкраща країна, яка надає своїм студентам якісну європейську освіту із сучасним підходом до навчання та чудовими кар’єрними перспективами.  І уявіть собі, все це ви можете отримати безкоштовно!

Нижче ви можете ознайомитися з усіма варіантами здобуття вищої освіти в Польщі безкоштовно.  Але пам’ятайте, вступ – дуже відповідальний момент, тому до підготовки потрібно поставитися якомога серйозніше.  Довірте це нам, адже ми офіційні представники польських ВНЗ на території України.

Важливо!  Отримати безкоштовну освіту можна лише в державних ВНЗ Польщі, що також є їх невід’ємною перевагою.

Увага!  Громадяни України, які отримали карту поляка, мають право навчатися у ВНЗ Польщі безкоштовно.  Вступ відбувається на загальній основі з громадянами Польщі.  На бакалаврат – за шкільномим атестатом, на магістратуру – складаються іспити із профільних предметів, а в деяких ВНЗ – ще й з польської мови.

Більш того, певні польські ВНЗ виділяють бюджетні місця й для іноземців.  Зазвичай, кількість таких місць суворо обмежена, однак будь-який бажаючий, виконавши ряд умов, може претендувати на отримання безкоштовної освіти.  Вимоги для кожного ВНЗ різняться, тому детально ознайомитися з ними можливо лише на офіційному сайті або написавши нам.  Ми, як представники державних ВНЗ, володіємо абсолютно всією інформацією з перших вуст.

Також, деякі ВНЗ Польщі надають бюджетні місця на конкурсній основі за умови успішного складання додаткових іспитів або тестів з профільних предметів та польської мови.  Брати участь в подібного роду заходах можуть абсолютно всі бажаючі, впевнені в своїх знаннях. А з нашим висококваліфікованим викладацьким складом ви гарантовано отримаєте кращу підготовку з польської мови.

Багато державних вищих навчальних закладів в Польщі висувають стипендіальні програми і гранти для обдарованих студентів.  Держава в свою чергу пропонує часткове або повне фінансування навчання для студентів з високою успішністю і активною громадянською позицією.  Але варто зазначити, що такі нарахування зазвичай здійснюються з другого року навчання.

Детально про умови безкоштовного навчання для кожного з ВНЗ ви можете дізнатися, звернувшись до нас.  Ми – команда професіоналів, завжди готові допомогти вам в будь-якому питанні і знайти вихід з будь-якої ситуації.  Безкоштовне навчання в Польщі – це давно не міф, а реальність!