На базі Дніпропетровської обласної Польської Громади спільно зі школою польської мови і культури імені Анни Крижановської проводяться курси польської мови.  Заняття проводять викладачі-Поляки, носії живої мови, які пройшли необхідну методичну підготовку та мають педагогічний досвід.  Для більшої ефективності курси були розділені за декількома напрямками, завдяки чому вдалося збільшити їх результативність в декілька разів.

Курси польської мови для абітурієнтів

Проходити навчання в класичному університеті нелегко, а навчатися іноземною мовою ще складніше.  Багато студентів з України не можуть скласти сесію тільки через недостатнє знання польської мови.  Якщо ви вирішили отримати висококласну вищу освіту в Польщі, то вивчити польську мову вам також важливо, як і обрати відповідний виш.  Вивчення іноземної мови за умови відповідального підходу займає не так багато часу як багатьом здається, але без знання мови навчатися в іноземному виші надзвичайно складно.

Зазначені курси включають в себе 160 академічних годин практичних занять.  Методика і підхід розрахований на підготовку молодих людей до здобуття вищої освіти в Польщі.  В рамках курсу майбутні студенти навчаться писати, в тому числі швидко і під диктовку, читати і вільно висловлювати свої думки польською мовою.  Це найбільш інтенсивний курс польської мови на даний момент.  Графік занять побудований з урахуванням зайнятості абітурієнтів в школі.  По завершенню курсів всі учні повинні здати іспит приймальній комісії у складі професорів кращих державних ВНЗ Польщі.  Курс був розроблений з урахуванням всіх правил і вимог Акредитаційної Академічної Комісії Польщі.

Польська мова для працевлаштування

Для тих, хто збирається знайти гідну роботу на території Польщі, вкрай важливо володіти польською мовою для комунікації з майбутнім роботодавцем і колегами, а також для підписання трудового договору.  Деякі проходять цей курс перед поїздкою на ділову зустріч або на відпочинок до Польщі.

Зазначений курс розрахований як на людей, які збираються виїхати до Польщі на заробітки, так і на тих, хто хоче підготуватися перед туристичною подорожжю.  По завершенню курсу слухачі набудуть необхідних розмовних навичок та зможуть без проблем читати польською мовою. Курс розрахований на людей середнього віку, здатних сприймати й опрацьовувати велику кількість інформації, адже тривалість курсу становить лише один місяць, а кожне заняття триває 4-5 академічних годин.

Польська мова для членів Громади

Так склалося, що більшість Поляків, які проживають в Дніпропетровській області, досить тривалий час були відірвані від своєї культури, від рідної мови. В результаті чого, багато хто почав забувати рідну мову, а деякі навіть не мали можливості її вивчити.

Зазначені курси польської мови спеціалізовано проводяться для членів польської громади.  Вони необхідні в першу чергу Полякам, які не мали можливості вивчати рідну мову.  Курси розраховані на те, що слухачі отримають необхідні для подальшого самостійного розвитку знання.  Крім зазначених курсів членам громади доступні відвідування «Розмовного клубу» і «Фільм-клубу» для підтримки і розвитку розмовної, «живої» польської мови.