На сьогоднішній день вища освіта – це не просто мета, а й засіб на шляху до якісної самореалізації особистості.  Нерозумно сперечатися про те, наскільки актуальним є питання вибору ВНЗ для кожного випускника.  Дніпропетровський обласний Союз Поляків допоможе вам прийняти правильне рішення і буде поруч від першого до останнього кроку.  Ми – офіційна приймальна комісія, працюємо безпосередньо з державними ВНЗ і маємо найвищий рівень мовної підготовки!  Вам більше не доведеться платити посередникам, просто зверніться до нас і це суттєво скоротить ваші витрати на вступ.

Увага!  Для вступу до ВНЗ Польщі результати ЗНО не потрібні.

Чому успішні люди обирають освіту в Польщі?

  • Матеріальна база польських ВНЗ набагато більша і ширша, за рахунок цього якість вашої освіти підвищується.
  • Завдяки Болонськиму процесу польські дипломи визнаються в усіх країнах ЄС.
  • Під час навчання Вам, як і польським студентам, надається можливість брати участь у програмах обміну типу ERASMUS та інших.
  • Великим плюсом є можливість проходження практики в польських фірмах. Ви не тільки отримуєте «сухий» матеріал, а й можливість закріпити все вивчене на практиці.
  • Отримавши ВНЖ в Польщі, ви маєте право подорожувати всією Європою.
  • У польських вузах студенти оцінюються за Європейською кредитною системою (ECTS), яка сприятиме кращому розумінню рівня підготовки студентів з різних країн.

Для тих абітурієнтів, які раніше вже отримали карту поляка, навчання в державних ВНЗ Польщі проводиться на безкоштовній основі.

Більш того, будь-який українець, який бажає навчатися в Польщі безкоштовно, відтепер має таку можливість.  Однак в цьому випадку вступ відбувається на конкурсній основі, тому абітурієнт зобов’язаний виконати ряд представлених нижче вимог:

  • Мати високий бал атестата
  • Успішно скласти вступні іспити за певними напрямами, в залежності від вимог ВНЗ
  • Знати польську мову на рівні В2 і вище

У Польщі, як і в Україні, існує декілька форм навчання

Форми навчання в польських ВНЗ

Денне навчанняВечірнє навчання 

Заочне навчання

 

Навчання проводиться щоденно з понеділка до п’ятниціНавчання проводиться щоденно з понеділка до п’ятниці після 16:00Навчання проводиться по суботах і неділях декілька разів на місяць

 

Особливою відмінністю від української системи освіти є те, що за рік у ВНЗ Польщі здійснюється дві вступні кампанії.  Це дає вам унікальну можливість не втрачати час, якщо ви не встигли подати документи до українського вишу.

Зимовий семестр 

Літній семестр

 

Початок: 01.10.20 ** 

Початок: 01.03.20 **

 

 

Завдяки нам, ви зможете детально ознайомитися з усіма тонкощами навчання, отримати додаткові квоти і наблизити до 100% свій шанс на вступ!  Ви довіряєте нам, а ми в свою чергу гарантуємо вам результат.  Пам’ятайте, навчаючись за кордоном, ви знаєте, у що ви інвестуєте свої кошти.