Академія?  Політехніка?  Ці слова все ще не знайомі вам?  Тоді давайте разом розберемося, що ж це за небачені «звірі», які досі невідомі нам.  Адже в Польщі, як і в Україні, вищі навчальні заклади мають різні типии. Однак назви польських ВНЗ трохи відрізняються від раніше звичних нам.  Нижче в таблиці наведені основні типи вищих навчальних закладів Польщі.  Порівнявши зазначені типи польських вишів, ви можете обрати для себе найбільш оптимальний варіант, або просто зверніться до нас і ми разом знайдемо для вас найкраще рішення.

Вищі навчальні заклади в Польщі

Класичний

університет

Може присудити ступінь доктора наук як мінімум із десяти дисциплін, дві в кожній галузі науки

 

Технічний

університет

Присуджується ступінь доктора наук, починаючи із десяти дисциплін, шість з яких тільки з технічних спеціальностей

 

Профільний

університет

Надає ступінь доктора наук мінімально із шести дисциплін, чотири з яких – профільні ВНЗ

 

ПолітехнікаУмови ті ж, що і в технічних університетах, але з десяти, чотири наукові ступені – з технічних спеціальностей

 

АкадеміяДокторська ступінь мінімум з двох дисциплін

 

КолегіяВидає дипломи тільки про вищу прикладну освіту

Тобто теоретично, зазначені вищі навчальні заклади відрізняються кількістю наукових ступенів, які вони мають право присуджувати.

Польські ВНЗ, як і будь-які інші в світі, також поділяються на приватні та державні

То якому вишу все ж таки надати перевагу?  Щороку це непросте питання постає перед випускниками та їхніми батьками. Без сумнівів, головні переваги державних вишів – стабільність, висока якість освіти і націленість на результат.  Держава безпосередньо зацікавлена в отриманні студентами «живих» знань, готова забезпечити кожного прогресивними методами освіти, щоб підготувати висококваліфіковані кадри.  Диплом державного вищого навчального закладу – це престижна освіта і висока компетенція.

Так, у державних ВНЗ, безсумніву, є великий ряд переваг:

  • Кожен українець має шанс отримати європейську освіту абсолютно безкоштовно.
  • Дипломи державних ВНЗ мають більш високу конкурентоспроможність серед роботодавців.
  • Курси польської безпосередньо при університеті – хороший шанс ефективно посилити свою мовну підготовку.
  • Державні ВНЗ відкривають широкі горизонти перед студентом, включаючи європейські програми обміну.
  • Вступ до державних ВНЗ проходить на конкурсній основі, але готуючись до вступу з нами, ви отримаєте найбільш достовірну інформацію, допомогу на всіх етапах і головне, найкращу мовну підготовку з досвідченим викладацьким складом.

Для вступу до Польщі існують певні вимоги, з якими вам ще належить ознайомитися, проте все не так складно, як може здатися на перший погляд і ви переконаєтеся в цьому, звернувшись до нас.  Ми, як команда професіоналів, із задоволенням допоможемо вам розібратися з усіма тонкощами вступу та подальшого навчання.

Зверніть увагу!  Дніпропетровський обласний Союз Поляків – офіційна приймальна комісія, довірившись нам, ви отримаєте найточнішу інформацію та гарантований результат!