Академічні курси та уроки Польської мови - Польська Громада

Курси Польської мови при обласній Польській Громаді проходять як очно, так і онлайн, тобто максимально ефективно для кожного учня. Проведення занять організовано як у груповій, так в окремих випадках і індивідуальній формі.

Що передбачає навчання Польської мови з нами:

  • Заняття з викладачем із тривалим досвідом роботи;
  • Підручник і всі необхідні аудіо та відеоматеріали безкоштовно;
  • Покращення навичок розмовної Польської завдяки спілкуванню з носіями мови;
  • Навчання на сучасних навчальних платформах онлайн;
  • Уроки Польської офлайн у затишних і спеціально обладнаних аудиторіях;
  • Захоплюючі та цікаві тонкощі за обраним вами напрямком;
  • Свідоцтво або Сертифікат про проходження курсів Польської мови.

Прекрасний графік проведення занять, як правило, збігається з вподобаннями та часовими можливостями учнів, узгоджується з учнями, тому можна вчити Польську в найкращих викладачів і паралельно вчитися та працювати.

Займатися в Школі Польської мови та культури онлайн можна навіть перебуваючи в Польщі, тим самим піднімаючи свій рівень знань до необхідного.

Курси Польської мови для вступу в технікуми та ліцеї

Отримати середню спеціальну та професійну освіту в Польщі – це чудово, але необхідно знати Польську мову.  Це пов’язано не тільки з тим, що навчання в ліцеях і технікумах Польщі проводиться Польською, а й з особливостями вступної кампанії.

Іспит на рівень знання Польської є вступним під час вступу до польських професійно-технічних навчальних закладів.

Курси для вступу до університетів Польщі

Диплом польських університетів, політехнік та академій визнається в усіх країнах Європи з огляду на високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів.

У польських університетах діють програми міжнародного обміну та програми стажування в найкращих європейських корпораціях і фірмах. Щоб стати студентом одного з престижних польських ВНЗ необхідно вивчити Польську мову до рівня В1-В2, для чого потрібно успішно пройти навчання на нашому мовному курсі.

Особливий акцент під час занять робиться на так звану академічну Польську, що спрощує всім студентам освоєння програми, а оволодіння правильною фонетикою також не залишається без уваги.

Курси для підготовки до співбесіди на Карту Поляка

Маючи документальне підтвердження наявності Польського коріння, ви можете претендувати на отримання Карти Поляка. Саме цей документ відкриває перед вами, наче чарівний ключик, багато унікальних можливостей і “закритих дверей”.

Безкоштовна вища освіта в найпрестижніших державних університетах Польщі, великі стипендії, легка легалізація на території Польщі, чудові кар’єрні можливості, чи не це мрія кожної перспективної молодої людини?

Вивчення Польської мови для подальшого проходження співбесіди з Консулом Польщі потребуватиме порівняно невеликих зусиль, бажання досягти рівня володіння (В1-В2), і насолоджуватися легкістю вивчення, яку вам дає спадкоємність поколінь.

Завдяки нашому навчальному курсу ви зможете вивчити Польську мову, а також отримати необхідну інформацію про факти з історії Польщі, біографію відомих польських діячів і ознайомитися з її літературою, взявши участь ще в одній з підготовчих програм. А саме це й запитує під час співбесіди Консул Речіпосполитої.

Курси Польської для працевлаштування та бізнесу

Побудувати кар’єру в Польщі зі знанням Польської мови набагато легше. Вам будуть доступні вакансії для кваліфікованих фахівців на ринку праці в Польщі. Вивчивши мову в нашій Школі, ви зможете написати резюме Польською, впевнено триматися на співбесіді та успішно влаштуватися на роботу. Спілкування без мовного бар’єру суттєво допоможе в реалізації професійних амбіцій у Польщі.

Знання Польської мови для розширення бізнесу також є необхідним, оскільки Україна незабаром стане членом Євросоюзу і буде потрібно розвивати ділові відносини, зокрема з партнерами в Польщі.

Уроки Польської для культурного збагачення

Пройшовши навчання Польської та отримавши необхідні знання, ви зможете без бар’єрів вивчати історію, літературу і культуру Польщі, подорожувати і дізнатися все більше нового про Польщу.

Оскільки Польська мова вважається в Європі однією з найпоширеніших, вивчивши її, ви зможете вирушити в подорож до будь-якої європейської країни й отримати масу приємних вражень.

Вивчення та мовна підготовка в короткий термін – ось що гарантує навчання Польської в нашій Школі ім. Анни Крижанівської на базі Польської Громади.

Польска мова у регіонах Дніпропетровській області

Організація вивчення Польської мови не тількі в дистанційному форматі, але і в містах області на базі Домів Польських: